Lajmi Fundit
Lajme Shqip, te fundit, Gazeta Online, balkan, Informacione

Kamioni humb ekuilibrin dhe përfundon mbi shtëpi (VIDEO)

Një aksident i pazakontë ka ndodhur në Alban të Ontarios, ku kamioni ka humbur ekuilibrin dhe ka përfunduar sipër një shtëpie.                                                                                                                                                                   Pas rënies mbi shtëpi, kamioni është varur te telat e energjisë elektrike, por pa shkaktuar dëme.                                                                                                                                                                                                                         Sipas Global News, fatmirësisht në shtëpi nuk kishte pasur njerëz dhe shoferi 24-vjeçar është në gjendje të mirë.                                                                                                                                                                                                                                       https://www.facebook.com/Wolffysden/videos/10162211997175052/

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.