Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

I dogjën makinën, kush është oficeri në Shkodër

Personi që shihni në foto është Arbër Duli, oficeri i Krimeve të Rënda në Shkodër, të cilit mëngjesin e sotëm i kanë djegur makinën.

Ngjarja e ka ndodhur rreth orës 04.00 të mëngjesit në lagjen “Mahalla e Çakajve” në Shkodër, teksa mjeti ka qene i parkuar. Burime nga policia bëjnë të ditur se djedia mendohet të jetë e qëllimshme.

Mjeti tip Volsvagen Passat është djegur me benzinë sipas dyshimeve ndërsa është thyer edhe xhami para nga nxehtësia.

Mjeti eshte derguar ne policine e Shkodres dhe vijojne hetimet per zbardhjen e ngjarjes.

Oficeri Arbër Duli punon prej disa vitesh në policinë e Shkodrës dhe se fundmi mban detyrën në sektorin e krimeve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.