Armela e Big Brother përplaset me makinë në ish-Bllok

Kliko per me shume info

Mbrëmë në mesnatë ka ndodhur një aksident në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur tek “Libri Universitar” ku janë përplasur 3 automjete rreth orës 00:00.

Në një nga automjetet ka qenë Armela Hyseni, ish-banorja e “Big Brother” e cila udhëtonte me një “Smart” të kuq.

Kliko per me shume info

Armela është përplasur me dy automjete të tjera teksa drejtonte makinën. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here