Aktualitet

Armela e Big Brother përplaset me makinë në ish-Bllok

Mbrëmë në mesnatë ka ndodhur një aksident në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur tek “Libri Universitar” ku janë përplasur 3 automjete rreth orës 00:00.

Në një nga automjetet ka qenë Armela Hyseni, ish-banorja e “Big Brother” e cila udhëtonte me një “Smart” të kuq.

Armela është përplasur me dy automjete të tjera teksa drejtonte makinën. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close