Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme, Gazeta, Shqip, Online, live 24

“U kap mat me Robert Berishën”, ja kush është e dashura e re e këngëtarit

Ditën e sotme në media u raportua se Robert Berisha pas ndarjes nga Nora Istrefi ka filluar një romancë të re dashurie. Madje “çifti i ri” është nisur me pushime në Turqi.

Mediat kosovare shkruajnë se vajza e parë nën shoqërinë e Robertit quhet Jessica Kadiu.

Kadiu është me origjinë nga Burreli dhe prej vitesh jeton në SHBA.

Disa javë më parë Roberti deklaroi zyrtarisht ndarjen nga këngëtarja Nora Istrefi me të cilën kanë një vajzë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.