Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Publikohen pamjet, nis shtrimi me bar në stadiumin “Arena Kombëtare”

Arena Kombetare ka hyre ne nje faze te re te punimeve.

Stadiumi i ri kombetar ka niur te shtrohet me barin e gjelbert i cili do te sherbeje per ndeshjet e ekipit kombetar.

Nga pamjet e publikuara nga FSHF duket edhe pjesa tjeter e stadiumit dhe ecuria e punimeve te deritanishme.

“Stadiumi i Ri, ka filluar shtrimi i fushës ⚽ me tapetin e gjelbërt ?” shkruhet ne njoftimin e publikuar nga FSHF.

Stadiumi i Ri, ka filluar shtrimi i fushës ⚽ me tapetin e gjelbërt 👏#Tiranë #FSHF#Zhvillim 💪 ⚽ 🇦🇱️ #UEFA

Gepostet von Federata Shqiptare e Futbollit am Mittwoch, 11. September 2019

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.