Publikohen pamjet, nis shtrimi me bar në stadiumin “Arena Kombëtare”

Kliko per me shume info

Arena Kombetare ka hyre ne nje faze te re te punimeve.

Stadiumi i ri kombetar ka niur te shtrohet me barin e gjelbert i cili do te sherbeje per ndeshjet e ekipit kombetar.

Kliko per me shume info

Nga pamjet e publikuara nga FSHF duket edhe pjesa tjeter e stadiumit dhe ecuria e punimeve te deritanishme.

“Stadiumi i Ri, ka filluar shtrimi i fushës ⚽ me tapetin e gjelbërt 👏” shkruhet ne njoftimin e publikuar nga FSHF.

Stadiumi i Ri, ka filluar shtrimi i fushës ⚽ me tapetin e gjelbërt 👏#Tiranë #FSHF#Zhvillim 💪 ⚽ 🇦🇱️ #UEFA

Gepostet von Federata Shqiptare E Futbollit am Mittwoch, 11. September 2019

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here