Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Bulqizë, gjendet e mbytur 32-vjecarja, policia nis hetimet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bulqizë ku një 32-vjeçare është gjetur e mbytur në Lumin e Bulqizës.

Policia sqaron se në trupin e viktimës nuk janë konstatuar dëmtime apo shenja dhune.

Ne komunikaten policore thuhet se “u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Dibër si “ngjarje aksidentale”, pasi rreth orës 21.30, datë 10.09.2019, është gjetur e mbytur në lumin e Bulqizës shtetasja M.F, 32 vjeçe, banuese në Bulqizë.

Nga këqyrja e trupit të viktimës, nga eksperti mjeko-ligjor, nuk janë konstatuar dëmtime apo shenja dhune”, thuhet në njoftimin e policisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet