Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Meta: I jap dekoratë Ramës nëse hapen negociatat, Bashës e Monikës jo

Kreu i shtetit Ilir Meta në fund të deklaratës së tij para medias ditën e sotme duke folur edhe për 18 tetorin si datë e rëndësishme për Shqipërinë në rrugën drejt BE-së tha se nëse merret një përgjigje pozitive, atëherë është i gatshëm, të dekorojë edhe Edi Ramën.

“I jap dekoratë Edi Ramës vetëm të marrë hapjen e negociatave më 18 tetor. Ceremonia është gati për dekoratën, ai në do të vijë nëse jo.

Zotit Basha nuk i jap dekoratë se ai ka braktisur institucionet. Nuk ka dekoratë as për Monikën se i ka dhënë besën Lulit”, tha Meta.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet