Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në spital: S’është e lehtë të vdesësh

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo i ka treguar ndjekësve të saj një lajm jo të mirë.

Fjolla ka probleme me shëndetin dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një foto të publikuar në Instastory, ku shihet se është në spital dhe po merr trajtim mjekësor.

‘Nuk është e lehtë të vdesësh’, ka shkruar ajo këngëtarja shoqëruar me disa emoji duke qarë.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur saktësisht, por mbetet për t’u qartësuar nga Fjolla.

Leave A Reply

Your email address will not be published.