Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Kapet me 20 kg drogë në Korfuz, pranga 20-vjeçarit, shpallen në kërkim dy të tjerë

Një person është arrestuar nga policia pasi u kap me 20 kg marijuanë të ndarë në dy çanta me drogë në veri të ishullit të Korfuzit.

Në pranga vu shqiptari 20-vjeçar ndërkohë që në kërkim u shpallën dy të tjerët të moshave 19 dhe 20-vjec.

Sasia prej 20 kg marijuanë ishte ndarë në 18 pako por nuk dihet destinacioni i saj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.