Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Gjendet në spital shoferi i makinës së blinduar që u përmbys tek “Shqiponja”

Gjendet ne spital drejtuesi i makines se blinduar qe u aksidentua tek sheshi Shqiponja ne Tirane.

Policia lajmeroi se rreth orës 22:00, në afërsi të sheshit “Shqiponja” një automjet me targa të huaja me drejtues shtetasin E. D., 34 vjeç, banues në Shkodër në rrethana ende të paqarta ka dalë nga rruga.

Si pasojë e daljes nga rruga është dëmtuar jashtë rrezikut për jetën vetë drejtesi i mjetit i cili po merr mjekim në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e pronësisë së mjetit si dhe të shkakut të daljes nga rruga.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet