Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme, Gazeta, Shqip, Online, live 24

Albani nuk i kursen komentet e ëmbla në publik për Çiljetën

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është komentuar shpesh në media për marrëdhënien e saj të dashurisë me portierin Alban Hoxha.

Prej 3 vitesh, ata kanë qenë kryefjala e mediave për romancën e tyre dhe së fundmi janë përfolur edhe për ndarje.

Mirëpo, rrjetet sociale të Albanit dhe Çiljetës vërtetojnë të kundërtën.

Ata jo vetëm që janë bashkë, por Albani nuk ngurron edhe t’i bëjë komente këngëtares në profilin e saj në Instagram.

Në videon e fundit të Çiljetës, vëmendjen e ka tërhequr komenti i  portierit, i cili i ka bërë një zemër dhe një buzëqeshje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.