Albani nuk i kursen komentet e ëmbla në publik për Çiljetën

Kliko per me shume info

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është komentuar shpesh në media për marrëdhënien e saj të dashurisë me portierin Alban Hoxha.

Prej 3 vitesh, ata kanë qenë kryefjala e mediave për romancën e tyre dhe së fundmi janë përfolur edhe për ndarje.

Kliko per me shume info

Mirëpo, rrjetet sociale të Albanit dhe Çiljetës vërtetojnë të kundërtën.

Ata jo vetëm që janë bashkë, por Albani nuk ngurron edhe t’i bëjë komente këngëtares në profilin e saj në Instagram.

Në videon e fundit të Çiljetës, vëmendjen e ka tërhequr komenti i  portierit, i cili i ka bërë një zemër dhe një buzëqeshje.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here