Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Zjarr prej disa orësh në malin e Trebeshinës, zjarrfikëset nuk shkojnë vendngjarje

Një vatër zjarri ka rënë ditën e sotme mbi fshatin Dragot, në Malin Trebeshinë në qarkun e Gjirokastrës.

Deri më tani, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme. Zjarri vijon prej disa orësh.

Ndërkohë, deri tani nuk ka asnjë mjet të zjarrfikses në vendngjarje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet