Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shqipëri-Islandë, kjo është atmosfera në Elbasan (VIDEO)

Kur duhen më pak se tre orë nga ndeshja Shqipëri-Islandë, e vlefshme për kualifikueset e Kampionatit Europian të futbollit, pranë stadiumit “Elbasan Arena” në Elbasan kanë nisur lëvizjet.

Siç duket edhe nga pamjet e siguruara  pranë stadiumit janë vendosur forcat e rendit të cilët do të kujdesen për mbarëvajtjen e sigurisë, ndërsa tek tuk duken edhe tifozë kuqezinj.

Kombëtarja shqiptare shpreson në mbështetjen e tifozërisë kuqezi në një takim të rëndësishëm dhe vendimtar për të ardhmen drejt objektivit EURO2020, si ky me Islandën.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet