Shënohet goli i dytë në Angli-Kosovë

Kliko per me shume info

Në “St. Mary” të Southampton po përballen mes tyre dy kryesuesit e Grupit A, Anglia dhe Kosova.

Në sekondën e 36-të Kosova kalon në avantazh. Goli më i shpejtë i historisë shënohet nga Valon Berisha.

Kliko per me shume info

Reagon mjaft shpejt Anglia, teksa Sterling me kokë në minutën e 8-të barazon 1-1.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here