Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shënohet goli i dytë në Angli-Kosovë

Në “St. Mary” të Southampton po përballen mes tyre dy kryesuesit e Grupit A, Anglia dhe Kosova.

loading...

Rekomandojme

Në sekondën e 36-të Kosova kalon në avantazh. Goli më i shpejtë i historisë shënohet nga Valon Berisha.

Reagon mjaft shpejt Anglia, teksa Sterling me kokë në minutën e 8-të barazon 1-1.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet