Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Meta vishet kuqezi: Gati për “Elbasan Arena” (FOTO)

Nga kafja e lagjes: Gati për "Elbasan Arena"! 🇦🇱👐

Gepostet von Ilir Meta am Dienstag, 10. September 2019

 

Presidenti Ilir Meta, nëpërmjet një postimi në rrjetin social ‘Facebook’ ka shpërndarë një foto i veshur kuq e zi, ku thotë se është gati për të ndjekur sfidën mes Shqipërisë dhe Islandës, sfidë kjo që do luhet sot në orën 20:45 në stadiumin “Elbasan Arena”.

Meta gjithashtu nuk ka nguruar të përcjellë mesazhe motivuese drejtuar djemve të Kombëtares në përballjen e sotme ndaj Islandës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.