Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Të shtëna në Lezhë, një person niset me urgjencë në spital

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Katedralës së qytetit dhe mësohet se një person ka qëlluar në drejtim të një personi tjetër.

Mësohet se i plagosuri është dërguar në spital ku po merr edhe trajtimin e duhur mjekësor.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë por ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e saj ndërsa paraprakisht mësohet se policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.