Anglia shënon të tretin, Vojvoda autogol

Kliko per me shume info

Në “St. Mary” të Southampton po përballen mes tyre dy kryesuesit e Grupit A, Anglia dhe Kosova.

Skuadra e Tre Luanëve ka arritur që të shënoi dhe golin e tretë, por këtë herë mendoi vetë kombëtarja e Kosovës që t’i dhurojë një gol.

Kliko per me shume info

Ishte Mërgim Vojvoda ai që shënoi në portën e tij në minutën e 38-të.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here