Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Anglia shënon të tretin, Vojvoda autogol

Në “St. Mary” të Southampton po përballen mes tyre dy kryesuesit e Grupit A, Anglia dhe Kosova.

Skuadra e Tre Luanëve ka arritur që të shënoi dhe golin e tretë, por këtë herë mendoi vetë kombëtarja e Kosovës që t’i dhurojë një gol.

Ishte Mërgim Vojvoda ai që shënoi në portën e tij në minutën e 38-të.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet