Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Anglezët realizojnë plot pesë gola ndaj Kosovës

Në “St. Mary” të Southampton po përballen mes tyre dy kryesuesit e Grupit A, Anglia dhe Kosova, bën të ditur Syri.net.

Pjesa e parë mbyllet e rezultatin e thellë 5-1 në favor të anglezve.

Por më pas erdhi dhe përmbysja nga “Tre Luanët” të cilët realizuan me anë të Sterling, Kane më pas Vojvoda realizoi një autogol, më pas ishte i riu Sancho që shënoi dhe dy gola të tjerë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet