Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shqiptari gjendet i varur në pemë më rripin e pantallonave

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në Itali. Një shqiptar ka vendosur që ti japë fund jetës së tij, duke u varur në pemë me rripin e pantallonave.

Policia është njoftuar nga kamilmtarët të cilët kanë parë pamjet dramatike, por pa mundur ti japin ndihmë, pasi shqiptari kishte ndërruar jetë.

Shqiptari kishte gjetur vdekjen, pasi ishte varur në nje peme 9 metra mbi tokë. Eshte dashur ndihma e zjarrfikëses për të zbritur trupin e pajete te 35-vjeçarit, identiteti i te cilit nuk behet me dije nga mediat italiane qe kane raportuar ngjarjen.

Për momentin për policinë kjo është vetëvrasje, ndërkohë që po hetohet më tej për shkaqet e ngjarjes së rëndë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet