Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Elefantët shkelin njerëzit, të paktën 17 të lënduar (VIDEO)

Një paradë në Sri Lanka ka rrezikuar të përfundojë në tragjedi pasi dy elefantë kanë marrë përpara dhe kanë shkelur njerëzit në rrugë.

Elefantët nisën të vrapojnë dhe të shkelin personat e shumtë që ndodheshin aty pranë. 17 persona raportohet se kanë mbetur të plagosur nga kjo ngjarje.

 

 

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet