Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

E FUNDIT/ Sulm me armë në Hollandë, 3 të vdekur dhe një në gjendje të rëndë

Policia Hollandeze bën me dije se 3 persona të vrarë si dhe një  i plagosur rëndë kanë mbetur pas një seri të shtënash në qytetin e Dordrecht HAGUE, Hollandë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet