Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Shkarkohet drejtori i Tatimeve? Reagon Bejtja

Sot në mbrëmje bëhet me dije se është shkarkuar nga detyra drejtori i Tatimeve në Elbasan.

Mësohet se shkak për shkarkimin e tij ka qenë performanca e ulët në punë. Në vend të Bedri Bejtjes do të emërohet Vangjel Ranxha. Bejtjes do t’i ngarkohet një tjetër post në Drejtorinë e Tatimeve.

Mirëpo vetëm pak minuta pasi është bërë mediatik lajmi i shkarkimit të Bejtjes nga posti i drejtorit të Tatimeve, vetë ai ka folur për mediat duke thënë:

“Nuk më ka shkarkuar askush, kam dhënë dorëheqjen për arsye personale, dhe lajmi për performanë të dobët nuk është i vërtetë”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.