Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Parashikimi i motit për javën e dytë të shtatorit

Java e parë e shtatorit ishte një vazhdim i motit dhe temperaturave të larta të muajit gusht.

Ndonëse ditët e fundit temperaturat patën një rënie të lehtë, sërish termometri shënoi deri në 35 gradë.

Megjithatë kjo javë pritet të vijë me ndryshime dhe do të kemi nënie të temperaturave.

Vjeshta do të fillojë të ketë ndikimin e saj dhe thuajse e gjithë java do të jetë me vranësira dhe reshje të pakta shiu.

Temperaturat do të ulen me 3-4 gradë dhe mesatarisht do të kapin shifrat 28-30 gradë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.