Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Mesazhi grek/ Jemi kundër hapjes së negociatave me Shqipërinë

Një lajm i keq vjen për rilindjen e Edi Ramës nga shteti fqinj Greqia.

Në një mesazh publikuar në rrjetet sociale nga gazeta klathimerini ne versionin anglisht thuhet se, Greqia është kundër hapjes së negociatave me Shqipërinë.

Mesazhi:

#Mitsotakis thotë se # Greqia nuk do të mbështesë bisedimet e pranimit me Shqipërinë derisa të tregojë një ndryshim “të prekshëm” në trajtimin ndaj pakicës etnike #

Ky është mesazhi publikuar gjatë ditës së sotme

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.