Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Big Mama nuk e mban më veten dhe u kthehet keq komentuesve

Big Mama mund të cilësohet si ngë nga vajzat më guximtare të ekranit shqiptar.

Ajo ia doli që nga mbi peshë, të kthejë një trup elegant që shumë vajza e kanë zili.

Tashmë ajo ka një peshë ideale trupore, megjithatë komentet negative të ndjekësve të saj vazhdojnë ende.

Së fundmi ajo ka publikuar në Instagram disa foto ku shfaqet me bikini dhe vihet re se tek krahu i saj janë krijuar disa rrudha.

Ky detaj nuk u ka shpëtuar ndjekësve, të cilët me anë të komenteve e kanë vënë në dukje.

Këto komente nuk i kanë pëlqyer aspak këngëtares, e cila ka reaguar menjëherë me anë të një komenti të gjatë të publikuar në Instastory.

“Nuk po mundem pa ju thënë o njerëz të mjerë se ai krah ka hequr 40 kile me operacione pa operacione, unë arrita pata zemër dhe e bëra”, shkruan Big Mama ndër të tjera.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet