Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Incident në ndeshjen Francë-Shqipëri, nuk këndohet himni ynë kombëtar

Ndeshja Francë-Shqipëri, nisi me një incident të pakëndshëm. Një gabim teknik ka bërë që organizatorët francezë të mos vendosin dot muzikën e himnit të Shqipërisë.

Per rrjedhojë, lojtarët shqiptarë nuk kanë vazhduar me procedurën për t’i dhënë dorën kundërshtarëve, dhe çdo gjë është pezulluar në pritje që organizatorët francezë të gjejnë himnin shqiptar.

Pas disa minutash të sikletshme, organizatorët francezë e korrigjuan gabimin dhe vendosën himnin shqiptar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.