Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Shkërmoqet kombëtarja, Francë-Shqipëri, 4-1

Shqipëria është shkërmoqur përballë kombëtares së Francës duke pesuar kater gola ne ndeshjen e vlefshme per euro 2020.

Në më pak se 80 minuta kuqezinjtë kanë pësuar kater gola radhazi të cilët kanë ardhur falë gabimeve në mbrojtje.

Ndeshja përballë gjelave duket se vjen si një dështim i radhës i trajnerit të kombëtares Edi Reja.

Golat në ndeshjen Francë-Shqipëri:

Coman, minuta e 8

Giroud, minuta 27

Coman, minuta e 68

Ikone, minuta e 85

Cikalleshi, minuta e 90 me penallti.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.