Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

E FUNDIT/ Gjendet një person i vdekur në Tiranë

Një person i vdekur është gjetur pak minuta më parë në rrethana të paqarta në rrugën 5 Maj në Tiranë.

Policia nuk ka dhënë ende detaje në lidhje me këtë ngjarje nga ana e policisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.