Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia

9 minuta lojë, vjen goli i parë në Gjermani – Holandë (VIDEO)

https://youtu.be/zPeP8YAtbjs

Gjermania ka shënuar gol të shpejtë në përballjen ndaj Holandës e vlefshme për eliminatoret në Euro 2020.

Vetëm 9 minuta lojë i mjaftuan mesfushorit të Bajernit të Mynihut, Serge Gnabry që të mposhte portierin kundërshtar.

“Panzerët” po kryesojnë me rezultatin 1-0 në ndeshjen për Grupin C.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.