Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

“Më sill vajzën”! Grushte në Vlorë, të rinjtë rrahin babain e një vajze

Një sherr mes disa personave ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në qytetin e Vlorës. Ngjarja është regjistruar në rrugën e Çipajve, në qytetin bregdetar, i cili ka përshkallëzuar në përdorimin e grushteve.

Videoja e sherrit është publikuar nga gazetari Enrik Mehmeti, ndërsa shihet një burrë që i kërkon një të riu t’i sjellë vajzën. Nga ana e tij, djali i është përgjigjur me grushte burrit, duke e lënë të shtrirë në tokë.

“Boks i thatë në mes të natës. Dërguar nga një qytetar që jeton pranë rrugës së Çipajve. Nga debati duket se babai kërkon që djali ti sjelli vajzën ndërsa reagimi është goditja ndaj burrit duke e lën në shesh!”, shkruan gazetari, ndërsa nuk ka ende një reagim zyrtar për ngjarjen./balkanweb

Boks i thatë në mes të natës .Dërguar nga një qytetar që jeton pranë rrugës së Çipajve.Nga debati duket se babai kërkon që djali ti sjelli vajzën ndërsa reagimi është goditja ndaj burrit duke e lën në shesh !

Gepostet von Enrik Mehmeti am Donnerstag, 29. August 2019

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.