Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Punimet për kabinat elektrike! Këto janë zonat e Tiranës që do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike

OSHEE njofton se në dy ditët në vijim, në datat 26 dhe 27 gusht për shkak të punimeve që po kryhen në kabina do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona.

Ndërprerja do të vijojë që në orët e para të paradites , deri në orët e pas drekës.

Njoftimi i plotë

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 26-27 gusht do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

26 gusht
09:00-15:00
rruga “Marie Logoreci”, rruga Sadik Petrela pjeserisht. rruga “Bajo Topulli” pranë Kryegjykatës

09:00-12:00

Rruga e Barrikadave, rruga “Ludovik Shllaku”

09:00-13:00
Rruga “Hasan Ceka” pranë rrugës “Don Bosko”

27 gusht
09:00- 15:00

Rruga “Nikolla Tupe”, rruga “Dëshmorët e 4 Shkurtit”, rruga “Ismail Qemali”, rruga “Marie Logoreci”, rruga Sadik Petrela pjesërisht

09:00-13:00
Rruga “Eshref Frashëri”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet