Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kompensim deri 752 euro nga OAED, si mund ta përfitoni


Punonjësit në një sërë profesionesh, përfshirë emigrantët, mund të përfitojnë një kompensim sezonal nga OAED-i, që mund të arrijë deri në 752 euro.

Kategorite perfituese jane te percaktuara ashtu si edhe kushtet qe duhet te plotesojne aplikantet.

Me konkretisht ndiqni videon e Tv Tribuna Channel:

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet