Ekonomia

Kompensim deri 752 euro nga OAED, si mund ta përfitoni


Punonjësit në një sërë profesionesh, përfshirë emigrantët, mund të përfitojnë një kompensim sezonal nga OAED-i, që mund të arrijë deri në 752 euro.

Kategorite perfituese jane te percaktuara ashtu si edhe kushtet qe duhet te plotesojne aplikantet.

Me konkretisht ndiqni videon e Tv Tribuna Channel:

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close