Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Del foto e adoleshentit shqiptar që u godit për vdekje nga treni në Zvicër

Një 17-vjeçar shqiptar nga Kosova është goditur për vdekje nga treni në Zvicër.

Viktimë e aksidentit tragjik është Leon Sahiti nga Peja. Trupi i të ndjerit është dërguar në morg, në Zvicër, raportojnë mediat kosovare.

Mësohet se varrimi i adoleshentit do të bëhet po ashtu në Zvicër.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.