Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Meta: Mirëmëngjes nga Lalëzi, deti është egërsuar, por do qetësohet më pas…

0

Presidenti Ilir Meta ka pershendetur ndjekesit e tij ne rrjetet sociale me nje foto nga Gjiri i Lalzit.

“Mirëmëngjes nga Lalëzi! Edhe pse deti është zgjuar nervoz sot, shpresojmë të reflektojë dhe qetësohet më vonë”, shkruan kreu i shtetit ne faqen e tij zyrtare.

Meta gjate kesaj vere ka ndare mesazhe te shumta edhe pse deri pak dite me pare ka pushuar ne bjeshket e Kosoves.

Leave A Reply

Your email address will not be published.