Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Rrikthehet i nxehti përvëlues, sa do të tregojë termometri sot

0

Moti do të jetë me kthjellime dhe shtim të vranësirave në zonën perëndimore.

Era do të jetë me drejtim veriperëndim (NË) me shpejtësi maksimale 6 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 2 me lartësi vale 0,3–0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të mbeten kostante.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 16/33°C
Zonat e ulëta 18/38°C
Zonat bregdetare 21/34°C

Leave A Reply

Your email address will not be published.