Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kejvina prezanton familjen e saj dhe të gjithë qenkan super yje

Që në daljen e saj të parë publike Kejvina Kthella tërhoqi vëmendjen e mediave dhe të publikut.

Mjaft seksi dhe tërheqëse modelja ka ditur gjithmonë si të bjerë në sy dhe duket se bukurinë e ka të trashëguar.

Deri më tani bukuroshja na kishte prezantuar me të motrën e saj, Dorinën, e cila është super yll dhe pak minuta më parë ka zbuluar të gjithë familjen.

Kejvina ka publikuar në Instastory një foto ku shfaqet pranë të ëmës, të atit dhe vëllait të saj më të vogël.

“Familje! Dorina Kthella mungon vetëm ti”, shkruan modelja mbi foto.

Kejvina duket se ka marrë tiparet më të bukura nga të dy prindërit e saj dhe prandaj ka dalë një super yll.

Në intervista të ndryshme ajo ka treguar se prindërit, që jetojnë në Itali prej vitesh, kanë qenë mbështetja e saj më e madhe dhe ata e kanë suportuar gjithmonë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet