Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

I riu gjen kamerën “GoPro” në lumë, habitet nga ajo që sheh brenda saj

“Rich Aloha” ka gjetur në lumë një kamera “GoPro” në të cilën ndodheshin regjistrimet e fundit të një 23-vjecari i cili u mbyt në atë zonë rreth dy vite më parë.

I riu kontaktoi familjen e viktrimës dhe i dorëzoi materialin.

Ngjarja e rëndë ndodhi në qershor të vitit 2017, kur Richard Ragland, 23-vjec kishte ikur me pushime me miqtë e tij në Parkun Foster Falls State të SHBA-së ku edhe humbi jetën./LajmiFundit.al/

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.