E FUNDIT/ Gjendet i pajetë trupi i një gruaje, ishte në kërkim

Kliko per me shume info

Në lagjen “Haxhias”, Elbasan, në ullishte, është gjetur pa shenja jete shtetësia B. S., 79 vjeçe , banuese në lagjen “Haxhias”.

Burimet bëjnë me dije se personi në fjalë është Bale Sala, e cila ishte shpallur në kërkim për largim nga banesa me datë 11.08.2019.

Kliko per me shume info

Nga këqyrja e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune, ndërsa dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale. Por burime pranë familajrëve bëjnë me dije se e moshuara vuante nga humbja e kujtesës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here