8-vjecari “i rrëmben” makinën nënës dhe ecën në autostradë me 140km/orë

Kliko per me shume info

Një djalë vetëm 8-vjec ka marrë makinën e nënës së tij dhe eshte futur në autostradën A44 në Soest të Gjermanisë.

Policia gjermane e ka bërë publik në Twitter rastin, teksa shkruan se 8-vjecari ka ecur në autostradë me 140km/orë shkruan LajmiFundit.al.

Kliko per me shume info

Pas 30 minutash rrugë djali nuk është ndjerë mirë dhe ka kapur krahun me dritat e paralajmërimit të rrezikut dhe ka vendosur trekëndëshin paralajmërues në rrugë derisa policia ka mbërritur.

8-vjecari nuk ka shkaktuar asnjë incident./LajmiFundit.al/

Më poshtë postimi i Policisë Gjermane:

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here