Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Qëllon me armë zjarri në ajër, policia në kërkim të autorit

Policia e Fierit bën me dije se është vënë në kërkim të një personi, pasi ai ka qëlluar me armë zjarri në ajër, teksa lëvizte me makinë.

Uniformat blu të qytetit jugor shprehen se kanë mundur të identifikojnë autorin dhe po punojnë për kapjen e tij.

Njoftimi i policisë:

Fier

Informacion paraprak

Sot rreth orës 19:00, në fshatin Topojë, nga 1 automjet është qëlluar me armë zjarri në ajër.

Policia ka identifikuar autorin dhe po punon për kapjen e tij.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.