Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksident me vdekje në Tiranë

Një aksidenti me pasojë vdekjen ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Farkë.

Mësohet se një autobus pasagjerësh ka përplasur një motor.

Për pasojë ka humbur jetën një 55-vjeçar që ishte në drejtimin e motorit.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka bërë hetimet e rastit.

Shoferi i autobusit është shoqëruar për sqarime të tjera.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet