Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Shkodranët në protestë kundër konstituimit të Këshillit Bashkiak

0

Qytetarë shkodranë dhe simpatizantë të PD-së janë ngritur në protestë në Shkodër, kundër konstituimit të Këshillit bashkiak monist.

Protestuesit nuk janë ndalur, por kanë nisur marshimit drejt bibliotekës së universitetit.

Kjo e fundit është rrethuar me forca të shumta policie.

Leave A Reply

Your email address will not be published.