VIP

“Lërja në dorë Zotit dhe shko të flesh!”Ç’po ndodh mes Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt?

nca e Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt u komentua gjerësisht në mediat rozë, ndërsa paparacët i kapën mat teksa putheshin në një pishinë. Nga të dy palët nuk ka patur asnjë reagim, e ndërsa thashethemet u konkretizuan pas bërjes publike të një videoje, e cila u bë virale.

Po kështu, një pjesë të pushimeve ata i kanë kaluar së bashku, por ajo çfarë shton edhe më shumë pikëpyetjet në raportin e tyre, janë statuset e ndara me ndjekësit në rrjetet sociale. Kaq kanë mjaftuar që menjëherë të aludohej se mes tyre ka patur zënka.

Postimet e tyre në Instagram kanë lënë të kuptohet se diçka ka ndodhur mes çiftit.

“Numëro bekimet e tua, jo problemet që ke”, shkruante Jonida në një foto të publikuar në Instastory.

Nga ana tjetër, Romeo duket sikur ia kthen Jonidës me një shprehje:

“Lërja në dorë Zotit dhe shko të flesh”.

Ende nuk dimë se kujt i drejtohen këto statuse, ndërsa sinjalet janë se ata po i hedhin kunja njëri-tjetrit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close