Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Gramsh/ I zunë pritë punonjësit të Rendit, ndalohen 2 shtetas

Dy persona janë arrestuar pasi i kanë zënë pritë një punonjësi policie.

Raportohet se kanë rënë në prangat e policisë shtetasit E.SH 25 vjeç dhe K.B 24 vjeç, të cilët tentuan të godisnin policin.

Mësohet se shtetasi E.SH i ka zënë pritë punonjësit të policisë që e ka shoqëruar një natë më parë në komisariat.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.