Gramsh/ I zunë pritë punonjësit të Rendit, ndalohen 2 shtetas

Kliko per me shume info

Dy persona janë arrestuar pasi i kanë zënë pritë një punonjësi policie.

Raportohet se kanë rënë në prangat e policisë shtetasit E.SH 25 vjeç dhe K.B 24 vjeç, të cilët tentuan të godisnin policin.

Kliko per me shume info

Mësohet se shtetasi E.SH i ka zënë pritë punonjësit të policisë që e ka shoqëruar një natë më parë në komisariat.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here