Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër

Sapo ka përfunduar mbledhja për konstituimin e Këshillit Bashkiak dhe të gjithë pjesëmarrësit kanë dalë nga ambjentet e Bibliotekës së Universitetit Luigj Gurakuqi.

Turma e protestuesve tashmë e acaruar dhe aspak e qetë, ka qëlluar në drejtim të atyre që dolën nga mbledhja e Këshillit me shishe uji. Për FaxNews, Tom Doshi tha: “Kjo proteste nuk është normale, sepse këta nuk kanë marrë pjesë në zgjedhje dhe s’kanë pse protestojnë. Unë kam ardhur si përfaqësues i PS-së dhe për të tjera, vendimet i merr Edi Rama.”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.