Politika

Berisha: Ndal provokacionit të narkos-ve të Edvin Drogës në Shkodër!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka lëshuar një thirrje të fortë në mbështetje të qytetarëve shkodranë sot, që janë ngritur në protestë kundër konstituimit të këshillit të ri bashkiak të dalë nga votimi i 30 Qershorit.

“Ndal provokacionit të narkos-ve të Edvin Drogës në Shkodër”, bën thirrje Berisha në Fb, teksa ka publikuar videon live të revoltës në qytetin verior.

Kujtojmë se kryebashkiaku i zgjedhur nga Rama në Shkodër, Valdrin Pjetri, u detyrua të lërë postin që nuk arriti as ta marrë, pasi Partia Demokratike zbuloi të kaluarën e tij me precedentë në trafikun e drogës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close