Lajmi i fundit

E FUNDIT/ Përplasje makinash në Elbasan

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Elbasan-Rrogozhinë.

Dy makina janë përplasur ‘kokë më kokë’.

Dëmet materiale janë të shumta, ndërsa nuk dihet nëse ka të dëmtuar në njerëz apo jo.

Për shkak të aksidentit ka pasur edhe trafik në këtë zonë.

Policia ka nisur hetimet në lidhje me këtë ngjarje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close