Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Brenda shtëpisë luksoze të Arbana Osmanit

Moderatorja Arbana Osmani është bërë së fundmi kryefjala e mediave për shkak të romancës së saj të re me regjisorin Eduart Grishaj, romancë të cilën nuk e fshehin në asnjë moment nga publiku.

Madje së fundmi, në një bisedë në komente, Eduarti i tregonte Arbanës se mezi priste që Xhemi të largohej nga shtëpia e saj, në mënyrë që të rrinin vetëm të dy.

Ditën e sotme, Xhemi ndau me ndjekësit e saj në Instagram pamje nga shtëpia e Arbanës, të cilën e ka mikeshë të ngushtë.

Moderatorja shfaqej e ulur në një karrige të bardhë, në ballkonin ku binte në sy arredimi modern. Përballë ballkonit dukej natyra dhe me siguri ky duhet të jetë një kënd shumë relaksues për Arbanën, ku ka zgjedhur të kalojë kohë edhe me mikeshën e saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.