Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

U shemb skela, ndërrojnë jetë dy punëtorët e rinj në Tiranë

Ka marrë përmasa tragjike ngjarja në Tiranë ku u lënduan rëndë 4 punëtorë pasi u shëmb një skelë teksa po punonin.

Burimet zyrtare bëjnë me dije se nga ky aksident i rëndë kanë ndërruar jetë dy shtetas, punëtore.

Tiranë:

Lidhur me ngjarjen e ndodhur në rrugën e “Elbasanit” pranë një objekti në rekonstruksion ju bëjme me dije se shtetasit që kanë ndërruar jete janë:
O. K.,36 vjeç dhe E. B.,31 vjeç.

Leave A Reply

Your email address will not be published.