Stuhia në Durrës shkakton përplasje makinash dhe dëme të mëdha

Kliko per me shume info

Pasditen e sotme një stuhi e fortë ka goditur qytetin bregdetar të Durrësit e shoqëruar me erë dhe reshje shiu.

Stuhia ka shkaktuar dëme të mëdha përfshiorë edhe aksidentin ku një makinë u përplas me një motorcikletë e për pasojë mbeti i plagosur drejtuesi i mjetit.

Kliko per me shume info

Një incident tjetër ka ndodhur ku era e fortë ka rrëzuar skelat e vendosura në shkollën 9-vjeçare “Jusuf Puka”, në të cilën ka nisur rikonstruksioni 10 ditë më parë.

Skelat janë rrëzuar thuajse të gjitha por fatmirësisht,  në kantierin e ndërtimit nuk kishte punëtorë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here